Przeznaczeniem krajarek jest konfekcja gilz tekturowych i plastikowych. Element tnący stanowią noże krążkowe wiodących światowych producentów. Praca większości maszyn kontrolowana jest przez sterownik PLC z wyświetlaczem HMI.

 

Wszystkie krajarki posiadają certyfikat CE.

 

Większość modeli można dostosować do indywidualnej produkcji.

KRAJARKA GILZ AUTOMAT [KGA]

Przeznaczeniem maszyny jest zautomatyzowany rozkrój gilz tekturowych lub plastikowych. Zastosowane rozwiązania techniczne pozwalają na uzyskanie prędkości cięcia na poziomie do 40 użytków na minutę, przy zachowanej dokładności rozkroju do 0,5 mm. 

Zobacz film !

KRAJARKA GILZ PÓŁAUTOMAT PNEUMATYCZNY [KGPP]

Przeznaczeniem maszyny jest rozkrój gilz tekturowych lub plastikowych. Zastosowane rozwiązanie technologiczne pozwala na automatyczne pozycjonowanie rozkroju tzn: nie ma potrzeby ręcznego przesuwania gilzy w stosunku do noża. Na sterowniku PLC należy zadać wymaganą szerokość gilzy, nóż przesunie się o nią samoczynnie.

Zobacz film !

Zobacz więcej!

KRAJARKA GILZ PNEUMATYCZNA + [KGP+]

Przeznaczeniem maszyny jest półautomatyczny rozkrój gilz tekturowych lub plastikowych. Zastosowanie siłowników pneumatycznych ułatwia ustawienie noża oraz ogranicznika ciętego użytku. Wyposażenie maszyny w korbkę znacznie ułatwiło manualny przesuw gilzy. Maszyna wyposażona w osłony - otwarcie w czasie pracy skutkuje wyłączeniem napędu. 

Zobacz film !

Zobacz więcej!

KRAJARKA GILZ PNEUMATYCZNA Z SYSTEMEM KORBKI [KGP]

Zobacz film !

Zobacz więcej!

KRAJARKA GILZ XL PNEUMATYCZNA [KGPXL]

Przeznaczeniem maszyny jest półautomatyczny rozkrój gilz tekturowych lub plastikowych o dużej średnicy wewnętrznej. Standardowa maszyna przystosowana jest do cięcia gilz o zakresie średnic:
152 mm - 600 mm, grubości ścianki: do 10mm. Innowacyjne rozwiązanie technologiczne pozwala na cięcie gilz o różnych średnicach z podanego zakresu bez konieczności każdorazowego przezbrajania.

Zobacz film !

Zobacz więcej!

KRAJARKA GILZ MANUALNA [KGR]

Przeznaczeniem maszyny jest rozkrój gilz tekturowych lub plastikowych. Wszystkie ustawienia dokonywane są manualnie przez operatora. 

 

Zobacz film !

Zobacz więcej!

KRAJARKI GILZ

Zobacz więcej!

Przeznaczeniem maszyny jest półautomatyczny rozkrój gilz tekturowych lub plastikowych. Zastosowanie siłowników pneumatycznych ułatwia ustawienie noża oraz ogranicznika ciętego użytku. System korbki ułatwia przesuw gilzy w trakcie cyklu cięcia. 

Copyright 2019 by altanika

Start

About us

Offer

Photos

Contact

Video