Copyright 2019 by altanika

Krajarka Gilz Automat przeznaczona jest do w pełni zautomatyzowanego rozkroju gilz papierowych. Zastosowane rozwiązania technologiczne pozwalają na w pełni automatyczną kalibrację maszyny a więc ustawienie wysokości noża w stosunku do gilzy, prędkości opadania noża a także zautomatyzowaną kalibrację podparcia gilzy.

 

Krajarka Gilz Automat spełnia standardy projektu PRZEMYSŁ 4.0 dzięki wyposażeniu w moduł GSM umożliwiający zdalną diagnostykę oraz serwis.  Istnieje również możliwość rozszerzeń umożliwiających połączenie maszyny z wewnętrzną siecią zarządzania produkcją. 

 

Rolą operatora jest manualny montaż gilzy, kolejne polecenia operator zadaje z poziomu dotykowego panelu sterującego. Maszyna automatycznie rozpoczyna i kończy cykl cięcia.

 

W modelu z podajnikiem maszyna automatycznie pobiera gilzy z magazynu.  Elektryczna kalibracja wysokości kosza w zależności od średnicy gilzy w koszu pozwala znacznie skrócić czas przezbrajania.

 

Szczegółowe dane znajdują się w specyfikacji technicznej.

POBIERZ SPECYFIKACJE TECHNICZNĄ [KGA]

Imię i nazwisko/Firma:
Twój e-mail:
Telefon kontaktowy
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

ZAPYTAJ O TĘ MASZYNĘ

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tej maszynie, możesz skontaktować się z nami poprzez formularz kontaktowy. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Zanim wyślesz zapytanie zapoznaj się z Informacjami od Administratora Danych Osobowych

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY ZPHU ALTANIKA

.

KRAJARKA GILZ AUTOMAT [KGA]

  1. en