Copyright 2019 by altanika

Krajarka Pozioma Automat Slitter przeznaczona jest do zautomatyzowanej konfekcji folii, papieru, taśm samoprzylepnych, folii protekcyjnych, bezpośrednio z roli. Maszyna przeznaczona do cięcia miękkich materiałów wyposażona jest w nóż, do cięcia twardych – w piłę. Wszystkie zadania wykonywane są z poziomu panelu operatorskiego za pomocą sterownika PLC. Maszyna w standardzie przystosowana jest do konfekcji materiału o średnicy wewnętrznej gilzy 76 mm. Maksymalna średnica jumbo 400 mm. Maszyna wyposażona jest w dotykowy panel operatorski 7". 

 

Krajarka Pozioma Automat Slitter spełnia standardy projektu PRZEMYSŁ 4.0 dzięki wyposażeniu w moduł GSM umożliwiający zdalną diagnostykę oraz serwis. Istnieje również możliwość rozszerzeń umożliwiających połączenie maszyny z wewnętrzną siecią zarządzania produkcją.

 

Rolą operatora jest manualny montaż gilzy z nawojem, kolejne polecenia operator zadaje z poziomu dotykowego panelu sterującego. Maszyna automatycznie rozpoczyna i kończy cykl cięcia, wg zadanych parametrów. 

 

 

Szczegółowe dane znajdują się w specyfikacji technicznej.

POBIERZ SPECYFIKACJE TECHNICZNĄ [KPA]

Imię i nazwisko/Firma:
Twój e-mail:
Telefon kontaktowy
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

ZAPYTAJ O TĘ MASZYNĘ

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tej maszynie, możesz skontaktować się z nami poprzez formularz kontaktowy. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Zanim wyślesz zapytanie zapoznaj się z Informacjami od Administratora Danych Osobowych

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY ZPHU ALTANIKA

.

KRAJARKA POZIOMA AUTOMAT SLITTER [KPA]

  1. en