Przeznaczeniem krajarek jest rozkrój materiałów tj. taśmy samoprzylepne, folia protekcyjna, folia stretch (mini wrap), pianki, filce itp. . Element tnący stanowią noże lub piły wiodących światowych producentów. Praca większości maszyn kontrolowana jest przez sterownik PLC z wyświetlaczem dotykowym o przekątnej 4 " lub 7".

 

Wszystkie krajarki posiadają certyfikat CE.

 

Większość modeli można dostosować do indywidualnej produkcji.

xxx

KRAJARKA TAŚM SAMOPRZYLEPNYCH AUTOMAT [KPA]

Przeznaczeniem maszyny jest zautomatyzowana konfekcja folii, papieru, taśm samoprzylepnych bezpośrednio z roli. Wszystkie zadania wykonywane są z poziomu panelu operatorskiego za pomocą sterownika PLC. 

Zobacz film !

Zobacz więcej!

KRAJARKA POZIOMA  PÓŁAUTOMAT [KPP]

Przeznaczeniem maszyny jest konfekcja folii, papieru, taśm samoprzylepnych bezpośrednio z roli. Maszyna w standardzie przystosowana jest do konfekcji materiału o średnicy wewnętrznej gilzy 50 mm i 76 mm. Maksymalna średnica jumbo 400 mm.

 

Zobacz film !

Zobacz więcej!

KRAJARKA POZIOMA MANUALNA [KPM]

Przeznaczeniem maszyny jest konfekcja folii, papieru, taśm samoprzylepnych bezpośrednio z roli. Maszyna w standardzie przystosowana jest do konfekcji materiału o średnicy wewnętrznej gilzy 76 mm. Maksymalna średnica jumbo 200 mm.

 

.

Zobacz film !

Zobacz więcej!

KRAJARKA MINI WRAP [KMW]

Przeznaczeniem maszyny jest rozkrój gilz z nawiniętą folią stretch na gilzach
50 mm i 38 mm. Zastosowane rozwiązanie technologiczne pozwala na cięcie mini wrapów z rączką jak i bez oraz rozkrój folii. 

 

Zobacz więcej!

KRAJARKI 

KRAJARKA FOLII PROTEKCYJNYCH AUTOMAT [KPA]

Przeznaczeniem maszyny jest zautomatyzowana konfekcja twardszych materiałów tj. np. folia ochronna bezpośrednio z roli. Wszystkie zadania wykonywane są z poziomu panelu operatorskiego za pomocą sterownika PLC. 

Zobacz film !

Zobacz więcej!

Copyright 2019 by altanika

Start

O nas

Oferta

Galeria

Kontakt

Dojazd

Wideo