Copyright 2019 by altanika

Przewijarka Folii Stretch Automat przeznaczona jest do zautomatyzowanego przewijania folii stretch z rolki jumbo na rolki folii tzw. ręcznej i maszynowej.Solidna konstrukcja z profili 80x80 obłożonych blachą, specjalistyczne stopki niwelujące drgania, osłony elementów wirujących.

 

Przewijarka Folii Stretch Automat spełnia standardy projektu PRZEMYSŁ 4.0 dzięki wyposażeniu w moduł GSM umożliwiający zdalną diagnostykę oraz serwis. Istnieje również możliwość rozszerzeń umożliwiających połączenie maszyny z wewnętrzną siecią zarządzania produkcją.

 

Rolą operatora jest montaż jumbo, napełnienie zasobnika gilz i wprowadzenie parametrów z poziomu panelu sterującego. Maszyna rozpoczyna i kończy cykl nawijania samoczynnie. Istnieje możliwość wyposażenia maszyny w moduł wagowy, dzięki któremu nie trzeba przeliczać metrów na kilogramy. Dodatkowo sterownik kontroluje wagę obliczając ilość metrów bieżącej rolki w stosunku do rolki poprzedzającej

 

Szczegółowe dane znajdują się w specyfikacji technicznej.

Imię i nazwisko/Firma:
Twój e-mail:
Telefon kontaktowy
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

ZAPYTAJ O TĘ MASZYNĘ

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tej maszynie, możesz skontaktować się z nami poprzez formularz kontaktowy. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Zanim wyślesz zapytanie zapoznaj się z Informacjami od Administratora Danych Osobowych

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY ZPHU ALTANIKA

.

POBIERZ SPECYFIKACJE [PFSA]

PRZEWIJARKA FOLII STRETCH AUTOMAT [PFSA]

  1. en