Copyright 2019 by altanika

Przewijarka Folii Stretch z Rozkrojem przeznaczona jest do półautomatycznego przewijania folii stretch z rolki jumbo na rolki folii tzw. ręcznej i maszynowej oraz MINI WRAP. Solidna konstrukcja z profili 80x80 obłożonych blachą, specjalistyczne stopki niwelujące drgania, osłony elementów wirujących.

 

Maszyna spełnia standardy projektu PRZEMYSŁ 4.0 dzięki wyposażeniu w moduł GSM umożliwiający zdalną diagnostykę oraz serwis. Istnieje również możliwość rozszerzeń umożliwiających połączenie maszyny z wewnętrzną siecią zarządzania produkcją. 

 

Rolą operatora jest montaż jumbo oraz gilzy i wprowadzenie parametrów z poziomu panelu sterującego. Maszyna rozpoczyna i kończy cykl nawijania samoczynnie.

 

Istnieje możliwość wyposażenia Przewijarki Folii Stretch z Rozkrojem w moduł wagowy, dzięki któremu nie trzeba przeliczać metrów na kilogramy. Dodatkowo sterownik kontroluje wagę obliczając ilośc metrów bieżącej rolki w stosunku do poprzedzającej.

 

Szczegółowe dane znajdują się w specyfikacji technicznej.

 

Imię i nazwisko/Firma:
Twój e-mail:
Telefon kontaktowy
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

ZAPYTAJ O TĘ MASZYNĘ

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tej maszynie, możesz skontaktować się z nami poprzez formularz kontaktowy. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Zanim wyślesz zapytanie zapoznaj się z Informacjami od Administratora Danych Osobowych

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY ZPHU ALTANIKA

.

POBIERZ SPECYFIKACJE [PFSR]

PRZEWIJARKA FOLII STRETCH Z ROZKROJEM NA MINI WRAP [PFSR]

  1. en