Przeznaczeniem maszyn jest konfekcja folii stretch z jumbo na folię ręczną, maszynową oraz rozkrój na mini wrap. W ofercie posiadamy modele wyposażone w wagę oraz moduł GSM umożliwiający zdalną diagnostykę oraz ewentualny serwis.

 

Wszystkie przewijarki posiadają certyfikat CE.

 

Szczegółowe parametry poszczególnych przewijarek zamieszczone są w specyfikacjach.

PRZEWIJARKA FOLII STRETCH AUTOMAT [PFSA]

Z WAGĄ

Przeznaczeniem maszyny jest zautomatyzowane przewijanie folii stretch bezpośrednio z roli. Maszyna przewija folię na ręczną jak i na maszynową. Zastosowane rozwiązania technologiczne tj. m.in. odcinanie termiczne, zautomatyzowany pobór gilz, pozwalają uzyskać wydajność na poziomie 2 ton w ciągu 8 godzin pracy. Maszyna wyposażona jest również w wagę co wyklucza przeliczanie kilogramów na metry. Elementem sterującym jest sterownik PLC z dotykowym panelem operatorskim.

Zobacz film !

Zobacz więcej !

PRZEWIJARKA FOLII STRETCH Z ROZKROJEM [PFSR]

Z WAGĄ

Przeznaczeniem maszyny jest konfekcjonowanie folii stretch, Model ten umożliwia również rozkrój na mini wrap. Maszyna sterowana jest za pomocą sterownika PLC z panelem operatorskim. Optymalna prędkość liniowa wynosi 800m/min. Maszyna wyposażona jest w pneumatyczny hamulec. Maszyna wyposażona jest w wagę,  która eliminuje konieczność przeliczania kilogramów na metry.

Zobacz film !

Zobacz więcej !

PRZEWIJARKI FOLII STRETCH 

POBIERZ KATALOG PRZEWIJAREK FOLII STRETCH

Start

O nas

Oferta

Galeria

Kontakt

Dojazd

Wideo

  1. en

Copyright 2019 by altanika